filmy 360 TOP 10 filmów 360

TOP 10 filmów podróżniczych w 360 stopniach

Filmy podróżnicze od zawsze budził ogromne zainteresowanie wśród osób spragnionych przygody oraz poznawania świata, jednak obecnie ciekawość nabiera jeszcze większego znaczenia oraz siły. Dlaczego? Otóż, coraz częściej można spotkać – w szczególności na YouTube – filmy o tejże tematyce, jednak stworzone w technologii na miarę XXI wieku, technologii 360 stopni. Takie wideo przyciąga niezwykle dużo widzów, którzy nie są już zmuszeni do oglądania jedynie prostokątnego obrazu oraz wirtualnego „zwiedzania” zakątków, które zostaną pokazane tylko przez osobę kręcącą. Za sprawą filmów 360 stopni można zobaczyć wszystko to, co dzieje się na filmie – wokoło, a także, niejednokrotnie, obraz górny oraz dolny. Niektóre z nich są warte uwagi, dlatego przedstawiamy listę dziesięciu klipów dostępnych na YouTube, które stworzono z duchem XXI wieku. Wspaniałe podróże w 360 stopniach 🙂

Filmy 360 stopni – podróże w 360

10. Podróże w 360 stopniach – Gruzja – droga nad przepaścią to film stworzony przez kanał Podróże Busem Przez Świat. Przedstawia on Gruzję w całej okazałości, a widzowie mają okazję zobaczyć gruzińską drogę nad przepaścią.

9. Port Rybacki w Hiszpanii jest miłym spacerem po małym porcie. To niespełna trzyminutowy film, który umożliwia widzom zwiedzenie pięknego, hiszpańskiego miejsca bez wychodzenia z domu.

8. Jak przygotować na szybko obiad w podróży? Film pięciominutowy. To właśnie tutaj widzowie dostaną odpowiedź na tytułowe pytanie, a przy okazji mają możliwość obejrzenia krajobrazów razem z kanałem Wdrodze.today.

7. Hiszpańskie nadmorskie uliczki został stworzony, podobnie jak numer dziewięć, przez kanał Podróże w Wirtualnej Rzeczywistości. Warto w ramach relaksującego popołudnia wybrać się na zachód Europy na dosłownie trzy minuty.

6. Trójmiasto w 360 stopniach trwa około osiem minut. Jest to doskonała okazja dla osób, które nigdy nie miały okazji zwiedzić Trójmiasta. Film powstał przy współpracy z firmą Caroland.

5. Malediwy w 360 stopniach dla każdego, kto chce „odpocząć” na plaży czy też przejść się brzegiem morza.

4. 360 stopni z Ojcowskiego Parku Narodowego jest przeznaczony dla osób lubujących się w podróżach raczej bliskich, niż dalekich. Film przybliża piękne krajobrazy z województwa małopolskiego. Co ważne – klip współpracuje z goglami VR.

3. Rzeszów w ujęciach 360 stopni. Rzeszów jest stolicą województwa Podkarpackiego i – wbrew pozorom – ma wiele do zaoferowania zwiedzającym. Kto wie – być może właśnie dlatego w chwili obecnej jest tak często wybierany przez studentów? Co trzecia bowiem osoba spotkana w Rzeszowie studiuje na WSIiZ, bądź UR. W szczególności film polecany jest osobom, które chcą zwiedzić to podkarpackie miasto.

2. Alpine Coaster – Kolejka Górska na poznańskiej Malcie to film wykonany przez Solutions360.pl. Klip przeznaczony jest szczególnie dla osób spragnionych emocji i przygód.

1. Wakacje na Rodos z fotela? Tak! Kanał TheGreekWork stworzył film na początku maja 2016 roku. Urlop na pięknej wyspie zlokalizowanej na Morzu Egejskim był prezentem rocznicowym od firmy Itaka. Nie warto więc czekać, Rodos jest w zasięgu ręki! Film stworzony przez firmę GeekWork360.pl

You Might Also Like

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz