Bez kategorii

Top 10 filmów 360 #7

top

Top 10 filmów 360!

 

Przed Wami kolejna dycha najciekawszych filmów 360. Przejażdżka najszybszym samochodem świata? Zwiedzanie Irlandzkiego zamku? Erupcja wulkanu? Oglądanie małej, słodkiej i uroczej pandy? Zaczynamy 😀

#1

Przejażdżka naddźwiękowym pojazdem Bloodhound potrafiącym osiągnąć prędkość nawet 1600 km/h. Zobacz samochód, nad którym prace trwają od 2008 roku. Śmiało! Zajmij miejsce pilota Andy`iego Greena i poczuj wiatr we włosach! 😀

 

 

#2

Irlandzki zamek wart 16 milionów dolarów? Knockdrin Castle to rezydencja o powierzchni 19 000 stóp kwadratowych położona na ponad 1000 akrach w Irlandii. Zobacz jak tam wygląda i wyobraź sobie, że tam mieszkasz 😀

 

 

#3

Poczuj słońce na swojej twarzy i wiatr we włosach podczas wędrówki po ulicach Hawany. Podróż samochodem, z przyjemną muzyczką w tle.

 

 

#4

Jesteś ciekawy jak wygląda erupcja wulkanu? Nic prostszego. Odpal filmik i zobacz Płaski Tołbaczik na półwyspie Kamczatka w Rosji.

 

 

#5

Dołącz do fotografa National Geographic, Ami Vitale, na wciągającą wizytę w Chińskiej Bazie Badawczej Chengdu. Naukowcy i obrońcy przyrody walczą o utrzymanie populacji olbrzymich pand w środowisku naturalnym. Zobacz te słodkie stworzonka w ich naturalnym środowisku.

 

 

#6

A może to także twoje marzenie? Leć przez wąskie kaniony, nad rozległymi pustynnymi krajobrazami, a nawet przeskocz szklaną powierzchnię jeziora.

 

 

#7

Lubisz koncerty? Poczuj się jakbyś był w Brazylii na koncercie Alesso & Anitta. Nie znasz ich? Poznaj, śmiało!

 

 

#8

Kolejne szybkie auto w naszym zestawieniu. Tym razem Mazda 787. To pierwszy i jedyny japoński samochód wyścigowy, który wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans. Posłuchaj głośnego silnika!

 

#9

A może horror? Jeśli się nie boisz….

 

 

#10

Lot we Włoszech? Byłeś tam? Nie? To koniecznie obejrzyj!

 

 

Który z filmów podoba Ci się najbardziej? Do którego jeszcze wrócisz? A może masz jakiś swój ulubiony i niezapomniany film 360, o którym nie możesz zapomnieć?

Pisz śmiało, zanim pojawi się kolejna TOP DYCHA.

You Might Also Like

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz