TOP 10 filmów 360 Poradniki 360 Wykorzystanie filmów 360

Wykorzystanie filmów 360 w branży turystycznej

filmy 360 nurkowanie

Podróże to od dawna pożądana forma rozrywki, która nie tylko dostarcza samych przyjemności, ale także wzbogaca ludzi o nowe doświadczenia i niezapomniane przeżycia oraz widoki, które w dużej mierze warto uwiecznić. Niektórzy preferują jedynie zapamiętywanie danych krajobrazów i odtwarzanie ich w pamięci, ale nie zawsze da się wszystko pomieścić w swojej głowie. A może wycieczki 360 stopni?

Wycieczki 360 stopni

Dlatego też przez wiele lat powstawały różne formy, które umożliwiały zapis przeżyć oraz wspomnień związanych z podróżami w dane miejsca. Od dziś można uwiecznić przeżyte wspaniałe chwile w zupełnie innym wymiarze. Dzięki filmom 360, wykorzystujących rzeczywistość rozszerzoną, możesz obdarować tych, którzy nie są z tobą, pełną relacją z odwiedzanego miejsca. Co więcej, razem z nimi, możesz na nowo cieszyć się wszystkimi czynnościami, jakimi urozmaicałeś sobie czas podczas wakacji. Wspinanie się na strome szczyty, nurkowanie w morskich głębinach, czy też spływ kajakowy w przepięknym otoczeniu- to wszystko jest możliwe do przeżycia raz jeszcze w Twoim domowym zaciszu. Dodatkowo możesz zrobić niespodziankę tym, którzy nie mają szansy na to, aby kiedykolwiek odbyć podróż w dane miejsce.

Filmy 360 stopni – wakacje

Oczywiście rzeczywistość rozszerzona daje ogromne możliwości, ale to od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Nie tylko turyści i klienci biur podróży mogą skorzystać z opcji, jakie są gwarantowane przez tę nowoczesną technologię. Osoby prowadzące działalność turystyczną, z naciskiem na właścicieli nadmorskich pensjonatów, czy też ośrodków turystycznych, mogą dodatkowo zarobić na reklamie w zupełnie nowym wymiarze. Wystarczy nagrać krótki film 360 promujący okolice danego pensjonatu, czy też przepiękne krajobrazy, jakie się rozciągają w danym miejscu wypoczynkowym, a następnie wstawić to na stronę internetową danego miejsca. Klient, który zobaczy wszystkie te lokalizacje i poczuje się jakby rzeczywiście tam był, nie będzie długo zwlekał ze swoją decyzją, co do noclegu w określonym miejscu. Warto zatem całkowicie wykorzystać swoje możliwości i raz na zawsze pożegnać się z tradycyjnymi nudnymi zdjęciami, które nie oddają w pełni tego, co można zobaczyć na żywo.

Jest wiele zalet tego rozwiązania i ciężko wymienić wszystkie, ale jedną z najpewniejszych jest niewątpliwie możliwość zdania relacji swoim bliskim z rodziny, czy też znajomym z jakiegoś wydarzenia i to na żywo. Nie tylko krajobrazy i cuda architektury są cenne. Chwile, które szczególnie intensywnie oddziałują na nasze zmysły oraz emocje to właśnie te, jakie dobrze na zawsze zapisać w pamięci… również w pamięci swojej kamery 360.

Lokalne festiwale, okolicznościowe imprezy, czy też emocjonujące wydarzenia sportowe to z pewnością momenty godne zapamiętania.

Jeśli wybierasz się w jakieś miejsce i wiesz, że Twoi bliscy nie będą mogli z Tobą cieszyć się wolnym czasem spędzanym w otoczeniu niesamowitych krajobrazów, wystarczy zakupić odpowiedni sprzęty do nagrywania filmów 360. Dzięki temu uwiecznisz cenne chwile, a na rodzinnym spotkaniu podarujesz je na nowo swoim bliskim.

You Might Also Like

1 komentarz

  • Reply
    Top 10 filmów 360 #1 – Filmy 360
    12 września 2017 at 22:52

    […] sporo możliwości. Są obecnie świetnie wykorzystywane na przykład na rynku nieruchomości czy turystyce. Oprócz tego są bardzo lubiane przez portale społecznościowe. Wciąż są ciekawostką i czymś […]

Dodaj komentarz