Poradniki 360

Ceny kamer 360 stopni

kamera sportowa, filmy 360, filmy sferyczne, filmy

Kamery 360 stopni zyskują coraz większa popularność. W różnego rodzajach stron i na różnego typu portalach dostrzec można coraz to ciekawsze reklamy banerowe czy krótkie video promujące dany towar czy usługi. Bardzo często w takich miejscach zaczynają się pojawiać filmy sferyczne, czyli filmy wykonywane techniką 360 stopni. Ale jak zacząć z nimi swoją przygodę? Jaką kamerę wybrać? Kamera sportowa czy zwykła? Jakie są ceny?

Ceny kamer 360 wahają się oczywiście w zależności od tego w jak bardzo profesjonalny sprzęt chcemy zainwestować. Dostępne są kamerki typowo sportowe, które świetnie nadają się do nagrywania sportowych wyczynów czy podróżniczych eskapad, na własny użytek. Inny rodzaj to kamery przeznaczone do nagrywania bardziej profesjonalnego, np. nagrywanie ślubów, wesel, innych ważnych uroczystości, festiwali. Dostępny jest też sprzęt z bardzo wysokiej półki, ale to raczej do profesjonalnego użytku dla osób zajmujących się tym zawodowo. Jeśli dobrze poszukasz i poczytasz to znajdziesz naprawdę dobry sprzęt w korzystnej cenie.

 

Podpowiadam parę atrakcyjnych pozycji sprzętu:

 

 

 • Kamera sportowa Manta Active 360
  cena ok. 399-429 zł

Kamera 360 dedykowana dla sportowych eskapad, wyśmienita dla fanów nurkowania ze względu na wodoszczelność do 40m.

 

 

 • Polaroid SB 2995 Kamera
  cena ok. 449- 479 zł

Kamera w świetnym designu. Bardzo łatwa w obsłudze, prosta, ładna, praktyczna. Odporna na zachlapania, dobra do zabaw przy basenie.

 

 

 • Kamera Sferyczna Sportowa 360 Stopni Vr Goclever
  cena ok. 499 zł

Kamera od pionierów z zakresu małych kamer sportowych. Zawsze dobrze się sprawdzi, niezawodny zakup.

 

 

 • Kodak Pixpro SP360 4K Dual Pro Pack Kamera 360°
  cena ok. 3 579- 4 399 zł

Kamera droższa, jednak wykonująca świetne jakościowo zdjęcia i filmy w 360 stopniach. Rozdzielczość wideo – 4K. Z zestawie sporo dodatkowych gadżetów.

 

 

Kamera do wyboru w kilku wersjach koloru obudowy. Łatwa w obsłudze. Posiada także dedykowaną aplikację na smartfona.

 

 

Kamera posiadająca dwa szerokokątne obiektywy o rozdzielczości 13 milionów pikseli każdy. Bardzo prosta w obsłudze.

 

 

 • Kamera Akcja Nikon KeyMission 360 4K
  cena ok. 1 369 zł

Kamera wykonana w bardzo dobrej jakości o równie dobrej produktywności. Wykorzystuje szklane obiektywy Nikon, które bardzo dobrze się spisują.

 

 • Kamera wideo 360fly 4K 360° HD
  cena ok.  1 309 zł

Kamera posiada 64GB pamięci wewnętrznej. Możliwość podłączenia z telefonem za pośrednictwem Wi-fi lub Bluetooth.

 

 

 • Kodak Pixpro SP360 4K Extreme Pack Kamera 360°
  cena ok. 1 679 – 1 999 zł

Kamera robiąca filmy i zdjęcia w 360 stopniach w rozdzielczości 4K. Odporna na wstrząsy i pracująca nawet w temperaturze -10stopni.

 

 

Kamera umożliwia kręcenie filmów sferycznych za pomocą dwóch obiektywów. Bardzo łatwa w obsłudze i współpracy ze smartfonami.

 

 

 • MANTA MM336PRO WI-FI Kamera sportowa
  cena ok. 1990 249 zł

Kamera wyposażona w mini wyświetlacz LCD. Doskonała do nagrywania sportowych wyczynów czy przechadzek po górach. Idealna do domowego użytku.

 

 

 • INSTA 360 Nano
  cena ok. 949 – 1 099 zł

Kamera dedykowana dla posiadaczy telefonów z jabłuszkiem. Umożliwia ona podłączenie i robienie zdjęć sferycznych z telefonu, ale działa również jako samodzielne narzędzie.

 

Jak przedstawia powyższy spis, kamer sferycznych dostępnych na naszym rynku jest bardzo dużo. Wiele z nich jest bardzo dobrych jakościowo, a inne są trochę gorsze, ale w zupełności wystarczą dla użytku domowego. Mogą one być świetnym pomysłem na prezent lub dobrym wykorzystaniem pieniędzy jeśli chcemy dokonać zakupu nowego gadżetu. Warto pamiętać, że z roku na rok pojawiają się coraz to nowe modele kamer 360, lub nowe edycje, dlatego czasami warto skusić się może na taką z poprzedniego sezonu, która również świetnie nam się sprawdzi. Pozostaje nic innego jak oddać się pasji do kręcenia wideo.

You Might Also Like

Brak komentarzy

  Dodaj komentarz