Wybór tygodnia

5 najpiękniejszych zdjęć 360 – wybór tygodnia

okulary VR, filmy 360, filmy sferyczne, zdjęcia

Zdjęcia 360 – wybór tygodnia

Na dobry początek tygodnia chcemy was zaprosić do naszego nowego, cotygodniowego cyklu. Specjalnie dla Was wybieramy to, co najlepsze ma zaoferowania technologia VR. Rzeczywistość może i wirtualna, ale zachwyt nad tymi cudami będzie jak najbardziej autentyczny. 

Miejsce 5. – Stonehenge

Miejsce tajemnicze i na swój sposób mistyczne. Chyba trudno zrobić ‚złe’ zdjęcie z tego miejsca. Miejsce kultu Słońca i Księżyca. To zdjęcie doskonale oddaje niezwykłość tej przestrzeni.

 

Miejsce 4. – Sapienza

Czas na słoneczną Italię. Takie widoki widywaliśmy głównie na pocztówkach. Tutaj prezentujemy Wam wakacyjne kartki w nowym, wymiarze.

 

 

Miejsce 3. – Ávila

Cytując ze strony Łukasza Kędzierskiego: Blue hour to specyficzny czas dla fotografa, który w interesującym świetle może rejestrować ciekawe kadry. Okolice zachodu słońca, czyli moment tuż przed lub tuż po tym jak ognista kula chowa się za horyzontem. Takie warunki oraz zabytki pięknej Hiszpanii doskonale komponują się z technologią 360.

Miejsce 2. – Wiedźmin 3

Wirtualna rzeczywistość z wirtualnej rozrywki. Tak drodzy państwo. Ten kadr pochodzi z gry. Nie jest to Grecja, nie Chorwacja, ale pocztówka z Nilfgaardu.

 

Miejsce 1. – Krzyk Muncha

Tak. Ta technologia takie rzeczy też potrafi. Czy znaliście arcydzieło norweskiego ekspresjonisty z tej strony?

 

Jak Wam się podoba nasz wybór na ten tydzień? Bardziej podobają Wam się zdjęcia z naszej rzeczywistości czy tej wirtualnej?

 

Wróć do strony głównej.

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz